אינדקס עסקים | בונים עסקים | » Red Dot Marketing - פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מתקדמים
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

אינדקס עסקים » Red Dot Marketing - פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מתקדמים

Red Dot Marketing - פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מתקדמים

פרופיל קצר על העסק/חברה: RDM פועלת כמסגרת ייחודית הנקראת "חברות גמישות קשר ™ שהינו קונספט שפותח בארה"ב על ידי סולי תמרי, ומאפשר לחברות של קבוצת אטרניטק, יחד עם שותפים עסקיים נבחרים.
טלפון: 09-3741244
נייד: 054-6136911
אתר אינטרנט: www.reddotmarketing.co.il | דף יצירת קשר | בלוג
אימייל: info@reddotmarketing.co.il
אזור פעילות: אזור המרכז
כתובת: תובל 20
רמת גן
פרופיל מלא של העסק: Red Dot Marketing™ הינה חלק מקבוצת ETERNITECH. הקבוצה מספקת קשת רחבה של פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים – החל מאפיון הצרכים, דרך תכנון ובניית האתר שלכם, המשך בקידום אתרים ובניית הנוכחות הדיגיטלית שלכם, דרך שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות, כתיבת תוכן באנגלית ועברית, שיווק נכנס INBOUND MARKETING, SEO, יצירת לידים ועוד. אנו מספקים כתובת אחת שתעזור לכם להצליח במה שאתם עושים.

העובדים והשותפים של הקבוצה מביאים איתם עשרות שנים של ניסיון מעשי בשטח, ומשלבים יזמות, ניסיון, יצירתיות ומקצוענות כדי לעזור לכם לייצר יותר לידים ומכירות! RDM מיישמת את השיטה של שיווק נקודה אדומה ™ שפותחה במשך מספר שנים על ידי סולי תמרי, מנהל ומשווק מנוסה ויזם סידרתי, כדרך לבלוט בתוך ים "הרעש הלבן" של השווקים. שיטה זו מייצרת יותר לידים בפחות כסף – דבר שמשפר את ה-ROI שלכם.

RDM עובדת עם כל לקוח במטרה קודם כל למצוא או לייצור את הנקודה האדומה שלכם. לאחר מיכן אנו משתמשים באותה נקודה אדומה בכל נושא ושירות שהלקוח צריך, בין אם בתכנון האתר ובנייתו, כתיבת תוכן איכותי, קידום חברתכם והבאת לקוחות אליכם.
רשתות חברתיות: facebook twitter linkedin
מילות מפתח: קידום אתרים
קטגוריה ראשית: אינטרנט » בניית אתרים

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים