אינדקס עסקים | בונים עסקים | » רנטהאוס - ניהול נכסים במרכז ובשרון
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

אינדקס עסקים » רנטהאוס - ניהול נכסים במרכז ובשרון

רנטהאוס - ניהול נכסים במרכז ובשרון

פרופיל קצר על העסק/חברה: רנטהאוס ניהול נכסים מתמחה בניהול ואחזקת דירות שכורות, בתים פרטיים, משרדים, ניהול דירות להשכרה, ניהול נכסים פנויים (נכסים ריקים שלא להשכרה), ניהול דירות ונכסים של משקיעים מקומיים ומשקיעי חוץ.
ווידאו:
נייד: 054-2268355
פקס: 054-2268355
אתר אינטרנט: renthouse.co.il | דף יצירת קשר
אימייל: contact@renthouse.co.il
אזור פעילות: אזור השרון
כתובת: הרימון
שדה ורבורג 4493500
פרופיל מלא של העסק: רנטהאוס מספקת שרות מקצועי, איכותי והוגן לניהול נכסים באזור המרכז והשרון. רנטהאוס היא חברה לניהול נכסים המתמחה בניהול דירות שכורות, ניהול בתים פרטיים, ניהול נכסים מסחריים, ניהול נכסים פנויים, ניהול והשכרת דירות של משקיעי חוץ או כאלה שלצורך רילוקיישן זקוקים לגורם שיטפל בדירתם.

רנטהאוס ניהול נכסים מציעה את המענה הטוב ביותר לבעלי נכסים הזקוקים לעזרה בהשכרת וניהול נכסיהם, בין אם הם מתגוררים בארץ ובין אם הם שוהים בחו"ל. ניהול נכסים נכון ומקצועי חוסך לבעל הנכס הוצאות ודאגות מיותרות ומאפשר לו לקבל הכנסות קבועות לאורך תקופה ארוכה כאשר הוא יודע כי כל בעיה שתצוץ תטופל באופן מיידי ומקצועי.

המוטו של חברת רנטהאוס ניהול נכסים הוא שירות, שירות ושירות!!! וזאת כדי שהלקוחות בסופו של דבר יהיו מרוצים ורגועים. לכל לקוח אנחנו מתאימים את השירות בהתאם לצרכיו. רנטהאוס משפרת את חיי לקוחותיה, בעלי הנכסים, בכך שהיא מסירה מהם כל דאגה, כאב ראש וטיפול בנכסים שלהם.

רנטהאוס ניהול נכסים אינה שוקטת על שמריה ואינה נחה על זרי דפנה. בכל עת אנחנו משפרים את פתרונות הניהול שלנו. רנטהאוס מתמחה בניהול דירות פרטיות (כולל דירות למכירה והשכרה), דירות פרטיות ריקות שאינן מיועדות להשכרה, דירות המיועדות לעסקים, בתים פרטיים ועוד.

שיטת הניהול שלנו גורסת כי לקוח חייב לקבל את השירות הטוב ביותר, ולכן לקוח יכול לסיים את ההתקשרות איתנו בהתראה של 30 יום.

כדי לשמור על הצביון האיכותי והיעיל שלנו, איננו מתפזרים לתחומים אחרים. איננו עוסקים בניהול ועדי בתים למגורים, איננו עוסקים בניהול מגדלים או מתחמים מסחריים גדולים. ניהול נכסים נכון ומקצועי מאפשר לבעל הנכס לקבל תזרים מזומנים קבוע מהשוכרים וראש שקט לאורך כל התקופה, כאשר הוא יודע כי כל בעיה אשר תצוץ תטופל באופן מהיר ומקצועי.

רנטהאוס ניהול נכסים שואפת לשלושה דברים: מקסום שכר הדירה לבעלים, מינימום התעסקות בנכס והשבחת הנכס. חשוב לנו שהנכס שלכם ייצר לכם הכנסה פאסיבית קבועה, ובמקביל, שלא תצטרכו להתעסק בניהול היומיומי שלו. שרות לניהול נכסים מאפשר לבעל הנכס חיים שקטים ורגועים. במקום שתתעסק בכל תקלה העלולה להתרחש בנכס או שתעמוד מול בעל הבית והרשויות השונות, יש מי שעושה זאת עבורך.
רשתות חברתיות: facebook youtube
מילות מפתח: ניהול נכסים | חברה לניהול נכסים | חברת ניהול נכסים
קטגוריה ראשית: נדל"ן » מתווכים
קטגוריה משנית: לבית ולגן » אחזקה

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2018 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים