אינדקס עסקים | בונים עסקים | » אגורה1
 
  קבלו טיפים ומידע חינם  
הירשמו לניוזלטר וקבלו טיפים, מאמרים ומידע שיעזרו לכם לפתח את העסקים
שם פרטי: שם משפחה:
אימייל:     
 
Bookmark and Share

אינדקס עסקים » אגורה1

אגורה1

פרופיל קצר על העסק/חברה: אגורה1 - פורטל לקידום אתרים וקידום אתרים בשיטה אחרת. הקידום של אגורה1 מתבסס על מדד אלקסה הבינ"ל (מבית אמזון) והתשלום רק לפי הצלחה.
נייד: 054-4417400
פקס: 153-77-8100807
Skype: meir.porat1
אתר אינטרנט: www.agora1.co.il | דף יצירת קשר | רישום לניוזלטר
אימייל: info@agora1.co.il
אזור פעילות: כל הארץ
כתובת:
קציר-חריש
פרופיל מלא של העסק: קידום אתרים לסוגיו, אורגאני, פנימי (מתוך האתר) וקידום אתרים חיצוני, הם עיקרי העיסוק שלנו. אנו פונים לקהל יעד של בעלי אתרים שאין להם תקציב גדול, לפחות כרגע. צוות אגורה1 בנוי למתן שירות קידום של אתרים במעלה המידרג העולמי ובישראל, לכיוון הצמרת, ללא הבטחות סרק של עמוד ראשון בביטויי חיפוש חסרי משמעות איתור לגולש סביר.

אנחנו מוכיחים הצלחה בקידום על ידי שיפור במדד אלקסה, מדד נייטראלי בינלאומי, של החברה הידועה אמזון.
מיגוון השיטות וכלי הבקרה מאפשר לנו להציע שירות מורכב במחיר מיוחד ונמוך.

האתר הוקם לאחר 10 שנות מעקב ומחקר בתחום האינטרנט, מנועי חיפוש, אלגוריתמים, ולאחר עיסוק מתמשך בבדיקת תוצאות העולות במחקרים מכל העולם.

גוגל הוא מנוע חיפוש מוביל, במדינות מערביות (לא בסין...- בדוק ערך באידו) ושונה ממנוע בינג המשתרך בעקבותיו, וממנועי חיפוש דלי שימוש יותר, ובודאי ממנועי החיפוש מתמחי נישה-נושא-תחום-מבנה קובץ. גוגל כמוביל בארץ, משנה מעת לעת את שקלול הפרמטרים שלו להעדפת אתר על אתרים אחרים. כדי לעקוב - צריך גם לדעת אחר מי, מי המובילים במחקר בנושא, וגם לבצע ניסויים תכופים, במיוחד בארצנו בה השפה שונה, והתייחסות מנועי חיפוש היא שונה.

מחקר מעמיק על "הרשת הנסתרת"(עיין ערך בויקיפדיה), והיכולות להגיע עמוק פנימה, מחייב להתייחס גם לקידום אתרים בצורה מתקדמת יותר ונייטראלית.
להיות משוחד על ידי תפיסה של הבטחות בלתי אפשריות, מדיניות קידום שאיננה כשרה ואיננה אתית, כזו שמנוע חיפוש מגלה במהירות ופוסל או מעניש אתר- זו חכמה קטנטנה. החכמה היא להוביל אתר במעלה המידרג העולמי, מאליו יתקדם במידרג המקומי, ולהתייחס טוב יותר לאתר ולמתחריו שלפניו.

אנחנו מציגים באתר את מצב האתרים של לקוחותינו ושל אתרים מעניינים במיוחד (לפחות אותנו), כי אנחנו גם משחקים ליד מגרשי הגדולים, ולומדים כל הזמן גם מהם. אנחנו מעשירים את האתר שלנו ואת גולשינו ולקוחותינו במיטב המאמרים המקצועיים שאנחנו מוצאים, מאחר ואנחנו גם מקיימים כל העת קריאה שוטפת באתרי מקדמים בארץ ובעולם.
אגורה1 היא השיטה שמבטיחה תוצאות למי שישתף פעולה עם הרעיונות הניתנים ללקוחות, למי שיבין שאגורה1 איננה הבטחה אלא עבודה קשה בתקציב נמוך , תפיסה המתאימה לרוב האתרים, הן לאתרי תדמית(נבנה פעם ומאז הוזנח וצנח...), והן לאתרי מידע מלאי תוכן מתחדש. צריך רק לרצות 6 - ששה ימי עבודה בשבוע יחד עם צוות אגורה1. זה לא לוטו אלא שיטה "אם התקדמת - שילמת", עוד פרמטר של בטחון נוסף ללקוח שאיננו מוציא כסף על גינונים והבטחות סרק.

צוות אגורה1 כאן, איתך ועבורך, כל הזמן, עם ארגז כלי עבודה ורצון להוביל לקוח שלנו להצלחה, למכירות, לריבוי גולשים.
רשתות חברתיות: facebook
מילות מפתח: קידום אתרים | SEO
קטגוריה ראשית: אינטרנט » קידום אתרים

 
  דף הבית דף הבית סיפורי עסקים סיפורי עסקים מדריכי עסקים מדריכי עסקים זרקור זרקור מאמרים מאמרים טיפים קבוצת רישות עסקי שיווק ופרסום שיווק ופרסום סרטוני הדרכה סרטוני הדרכה מילון עסקי מילון עסקי שאלות נפוצות שאלות נפוצות ניוזלטר - Newsletter ניוזלטר - Newsletter בלוג - Blog בלוג - Blog קישורים קישורים תנאי שימוש באתר עסקים קטנים מפת האתר עסקים קטנים אודותנו עסקים קטנים צרו קשר
 
אינדקס עסקי: מאמנת אישית לחיים | יעוץ והדרכה ביישומי אופיס בחברות וארגונים | סבונים מן הטבע | שיווק + וידאו + עסקים | RDVC - ייעוץ השקעות פרטי וייעוץ פנסיוני אובייקטיבי
 
© 2004-2017 כל הזכויות שמורות. בונים עסקים